fbpx
-0 C
Olsztyn
czwartek, 1 grudnia, 2022
reklama

Szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy? Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej

WiadomościSzukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy? Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w woj. warmińsko-mazurskim. Chętni do pełnienia służby mogą składać dokumenty do 7 października 2022 r.

Na osoby, które z wynikiem pozytywnym przejdą poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego, czeka 20 etatów w oddziałach celnych w Bezledach, Gołdapi i Korszach. Ciekawa praca, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, korzystne warunki finansowe a także możliwość otrzymania emerytury po 25 latach służby – takie warunki oferuje chętnym Służba Celno-Skarbowa.

Jak wygląda rekrutacja?

Proces kwalifikacyjny do służby składa się z kilku etapów:

  • złożenie niezbędnych dokumentów
  • test wiedzy
  • test psychologiczny
  • test sprawności fizycznej
  • test kompetencyjny
  • rozmowa kwalifikacyjna
  • ustalenie zdolności fizycznej i psychicznej do Służby w Służbie Celno-Skarbowej
  • weryfikacja danych zawartych w złożonych dokumentach.

Wymagania

Funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej może być osoba będąca obywatelem polskim, posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe, korzystająca z pełni praw publicznych, ciesząca się nieposzlakowaną opinią, posiadająca stan zdrowia pozwalający na pełnienie służby na określonym stanowisku, nie karana.

Ukraińcy największą grupą wśród cudzoziemców zatrudnionych nielegalnie

Co można zyskać?

Służba Celno-Skarbowa oferuje dużo perspektyw zawodowych. Zapewnia liczne szkolenia umożliwiające zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych, a co za tym idzie dają szerokie możliwości rozwoju zawodowego. To formacja zatrudniająca wykwalifikowaną kadrę, wyposażona w nowoczesny sprzęt.

Nowozatrudniony funkcjonariusz może liczyć po przyjęciu do służby na uposażenie zasadnicze i różnego rodzaju dodatki i premie – np. dodatek za stopień służbowy dodatek za wieloletnią służbę, dodatek kontrolerski, dodatek za służbę w porze nocnej, dodatek za przedłużony czas służby oraz inne uzasadnione szczególnymi właściwościami, kwalifikacjami i umiejętnościami, a także nagroda roczna (czyli tzw. trzynastka). Dodatkowym atutem zatrudnienia jako funkcjonariusz Służbie Celno-Skarbowej jest dodatkowy urlop wypoczynkowy oraz możliwość nabycia praw do emerytury mundurowej po 25 latach służby.

Badanie: spowolnienie na rynku pracy ma charakter ogólnoświatowy

Pełna treść ogłoszenia znajdują się na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie. w zakładce „Nabór”.

źródło: KAS

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze