17 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Tym razem wpadła! Policjanci z Olsztyna do walki z przestępczością szukają tej kobiety

OlsztynTym razem wpadła! Policjanci z Olsztyna do walki z przestępczością szukają tej...

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pracują nad ustaleniem tożsamości kobiety odpowiedzialnej za zniszczenie należącego do olsztyńskiego ZDZiT-u automatu biletowego.

reklama

Straty zniszczonego urządzenia wyceniono na kwotę prawie 2 tys. zł. Policja publikuje zdjęcia z wizerunkiem kobiety, która ma związek z przedmiotowym zdarzeniem. Każdy, kto ja rozpoznaje, proszony jest o kontakt z olsztyńską jednostką Policji.

Do zniszczenia automatu biletowego doszło dokładnie 14.08.2022 r. w Olsztynie przy ul. I-go Maja. Widoczna na zdjęciach kobieta dokonała zniszczenia urządzenia w postaci zbicia szyby ochraniającej panel dotykowy. Jej działanie spowodowało straty w wysokości blisko 2 tys. zł. Na podstawie dostępnego monitoringu, policjanci wytypowali wizerunek kobiety mającej związek z tym przestępstwem.

reklama

Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach kobietę, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23. Informacje można przekazać osobiście, mailowo: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl lub telefonicznie bezpośrednio do osoby prowadzącej dochodzenie w tej sprawie dzwoniąc pod nr 47 731 38 32, lub 47 731 34 82. Policjanci zapewniają anonimowość i z góry dziękują za okazaną pomoc – nie ma i nie będzie przyzwolenia na akty wandalizmu.

Tym razem wpadła! Policjanci z Olsztyna do walki z przestępczością szukają tej kobiety wandalizm Olsztyn, Wiadomości

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Syc
28 września 2022 16:04

Następna tępa dzida.

puchi
29 września 2022 15:18

pokazać filmik, może zeżarło jej kasę i wściekła coś uszkodziła.

Polecane