fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Tym razem wpadła! Policjanci z Olsztyna do walki z przestępczością szukają tej kobiety

OlsztynTym razem wpadła! Policjanci z Olsztyna do walki z przestępczością szukają tej...

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pracują nad ustaleniem tożsamości kobiety odpowiedzialnej za zniszczenie należącego do olsztyńskiego ZDZiT-u automatu biletowego.

reklama

Straty zniszczonego urządzenia wyceniono na kwotę prawie 2 tys. zł. Policja publikuje zdjęcia z wizerunkiem kobiety, która ma związek z przedmiotowym zdarzeniem. Każdy, kto ja rozpoznaje, proszony jest o kontakt z olsztyńską jednostką Policji.

Do zniszczenia automatu biletowego doszło dokładnie 14.08.2022 r. w Olsztynie przy ul. I-go Maja. Widoczna na zdjęciach kobieta dokonała zniszczenia urządzenia w postaci zbicia szyby ochraniającej panel dotykowy. Jej działanie spowodowało straty w wysokości blisko 2 tys. zł. Na podstawie dostępnego monitoringu, policjanci wytypowali wizerunek kobiety mającej związek z tym przestępstwem.

reklama

Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach kobietę, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23. Informacje można przekazać osobiście, mailowo: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl lub telefonicznie bezpośrednio do osoby prowadzącej dochodzenie w tej sprawie dzwoniąc pod nr 47 731 38 32, lub 47 731 34 82. Policjanci zapewniają anonimowość i z góry dziękują za okazaną pomoc – nie ma i nie będzie przyzwolenia na akty wandalizmu.

Mógł zrobić karierę w MMA? Łokciem spowodował spore straty materialne w olsztyńskim autobusie
Tym razem wpadła! Policjanci z Olsztyna do walki z przestępczością szukają tej kobiety wandalizm Olsztyn, Wiadomości

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama