fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Jak doszło do śmiertelnego wypadku na odcinku Olsztyn-Wójtowo? Nowe informacje

OlsztynJak doszło do śmiertelnego wypadku na odcinku Olsztyn-Wójtowo? Nowe informacje

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Do tragicznego doszło po godzinie 17-tej na drodze serwisowej na odcinku Olsztyn – Wójtowo wzdłuż drogi S-16. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Olsztynie do godzin wieczornym pracowali nad wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia. Droga w tym miejscu zablokowana była przez kilka godzin. Niestety, jeden z uczestników wypadku zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Jak doszło do śmiertelnego wypadku na odcinku Olsztyn-Wójtowo? Nowe informacje wypadek Olsztyn, Wiadomości
reklama

We wtorek (27.09.2022 r.) po godzinie 17-tej na drodze serwisowej na odcinku Olsztyn-Wójtowo doszło do poważnego zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowały trzy osoby. Ze wstępnych informacji policjantów pracujących na miejscu wynika, ze sprawcą wypadku był 44-letni kierujący osobowym citroenem, który jadąc w kierunku m. Wójtowo na łuku drogi z nieznanych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Niestety, ten manewr skutkował doprowadzeniem do zderzenia czołowego z jadącą z naprzeciwka osobową skodą, która podróżowała 45-letni kobieta wraz z 10-letnią dziewczynką.

Straszny wypadek "kuriera" pod Olsztynem. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR
Jak doszło do śmiertelnego wypadku na odcinku Olsztyn-Wójtowo? Nowe informacje wypadek Olsztyn, Wiadomości

Na miejsce zdarzenia skierowano Policję, Straż Pożarną oraz zespół ratownictwa medycznego. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezienie do szpitala – niestety mimo wysiłku medyków nie udało się uratować życia 44-latka, mężczyzna zmarł w szpitalu. Kierująca osobową skodą oraz 10-letnia dziewczynka nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

reklama

Droga w miejscu zdarzenia zablokowana była całkowicie przez kilka godzin. Śledczy zajmą się dokładnym zbadaniem przyczyn i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama