fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 30 listopada, 2022
reklama

40 kiboli zaatakowało autobus z Olsztyna na S7

Olsztyn40 kiboli zaatakowało autobus z Olsztyna na S7

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W sobotę 24 września kilka minut przed godziną 10:00 na drodze S7 w okolicach węzła Glinojeck na granicy powiatu płońskiego i ciechanowskiego, na wysokości miejscowości Dłużniewo, doszło do niebezpiecznej sytuacji. Tą drogą podróżowali na mecz ligowy ze Zniczem Pruszków kibice Stomilu. Nagle przed ich autokar wbiegła grupa około 30-40 mężczyzn, wśród nich byli kibice Legii Warszawa.

– Agresorom udało się zatrzymać autokar, jednak szybkie działanie policjantów między innymi z płońskiej komendy zapobiegło konfrontacji – powiedziała portalowi olsztyn.com.pl oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Płońsku Kinga Drężek-Zmysłowska.

Fani Stomilu pojechali dalej, napastnicy odjechali samochodami z zakrytymi tablicami rejestracyjnymi. Przez kilkadziesiąt minut ruch na S7 w kierunku Warszawy był całkowicie zablokowany.

Prezydent Duda i minister Błaszczak oglądają mecz Polaków na mundialu z olsztyńską Dywizją

Jak powiedziała Kinga Drężek-Zmysłowska, policja będzie prowadzić dalsze czynności w celu ustalenia tożsamości agresorów, z wykorzystaniem zlokalizowanego na węzłach i trasie szybkiego ruchu monitoringu.

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze