fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Jak wybrać najlepszą pożyczkę online?

Materiał zewnętrznyJak wybrać najlepszą pożyczkę online?

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Chwilowka online to wygodny i szybki sposób na dodatkowe pieniądze. Wybór najlepszej oferty zależy od indywidualnych potrzeb klienta i oferty pożyczkowej.

reklama

Nawet w sytuacji, kiedy bardzo zależy nam na szybkim przelewie, warto porównać oferty i dopasować chwilówkę do sytuacji i możliwości spłaty zobowiązania. 

Jak to zrobić? Wybierz:

  1. Zaufanego pożyczkodawcę – dobre opinie w internecie, długi staż działalności, Certyfikat “Rzetelnej Firmy” czy przynależność do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych – to elementy, które potwierdzają wiarygodność pożyczkodawcy.
  2. Niskie koszty – pożyczka gotówkowa przez internet za darmo to oferta dla nowych klientów firmy pożyczkowej. Sprawdź czy możesz na taką liczyć. 
  3. Atrakcyjne warunki – różne możliwości dopasowane do klienta: pierwsza pożyczka do 3.000 zł z RRSO 0% dla nowych klientów, do 5.000 zł z rabatem 50%, a dla stałych klientów nawet 15.000 zł – to oferta Smart Pożyczki. 
  4. Sprawdzone zasady – oferta dla zadłużonych, bez baz lub bez weryfikacji – powinna wzbudzić poważne wątpliwości. Godna zaufania firma pożyczkowa zawsze potwierdzi tożsamość i zdolność kredytową klienta – takie podejście chroni interesy obu stron i zapobiega np. wyłudzeniu pożyczki lub nadmiernemu zadłużeniu.
  5. Minimum formalności – pożyczka online na dowód? To jak najbardziej możliwe. Sprawdzone sposoby weryfikacji zdolności kredytowej klienta pozwalają ograniczyć liczbę wymaganych dokumentów.

Gdzie mogę uzyskać pożyczkę online?

reklama

Mikropożyczkę czyli pożyczkę krótkoterminową na niewielką kwotę przez internet (podobnie jak pożyczkę na raty) możesz uzyskać w pozabankowej firmie pożyczkowej. 

Liczba instytucji działających na rynku finansowym, które zajmują się taką działalnością jest spora. Dlatego wybór najlepszej oferty może początkowo wydawać się trudny. Z pomocą mogą przyjść dostępne w sieci porównywarki pożyczek, ale też opinie innych pożyczkobiorców. 

reklama

Pod uwagę warto wziąć wiarygodność firmy, a także wdrożenie nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają weryfikację klienta i sprawią, że przelew środków będzie możliwy nawet w kilka chwil po złożeniu wniosku. 

Jeśli poszukujesz:

–       pożyczki z weryfikacją online: do wyboru przelew weryfikacyjny lub weryfikacja ekspresowa Kontomatik,

–       obsługi w 100% przez internet,

–       pierwszej pożyczki za darmo – do 3.000 zł,

–       wysokiej kwoty zobowiązania dla stałych klientów – nawet do 15.000 zł,

–       minimalnych wymogów formalnych – jedynie na dowód,

–       pożyczki bez BIK – z możliwością sprawdzenia innych baz danych o pożyczkobiorcach,

–       zaufanego pożyczkodawcy – z Certyfikatem Rzetelnej Firmy, który jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, to sprawdź ofertę Smart Pożyczki.

reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama