5 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

45-latni Węgier nie zachował bezpiecznego odstępu. Uderzył w tył naczepy

Nidzica45-latni Węgier nie zachował bezpiecznego odstępu. Uderzył w tył naczepy

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze ekspresowej S7 w pobliżu miejscowości Powierz. Kierowca pojazdu marki Skoda nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącego przed nim pojazdu ciężarowego i uderzył w tył naczepy. W zdarzeniu brały udział 3 osoby, jedna z nich trafiła do szpitali.

reklama

Do zdarzenia doszło dziś (26.09.2021 r.) około godz. 7:00 na drodze ekspresowej S7 w pobliżu miejscowości Powierz. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda, 45-latek obywatel Węgier, nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącego przed nim pojazdu ciężarowego, w wyniku czego uderzył w tył naczepy W pojazdach znajdowało się w sumie 3 osoby, pasażer samochodu osobowego został przetransportowany do pobliskiego szpitala w związku z obrażeniami ręki. Pojazd sprawcy zabezpieczono na parkingu policyjnym, obaj kierowcy byli trzeźwi. Jeden pas jezdni w kierunku Gdańska był zablokowany .

45-latni Węgier nie zachował bezpiecznego odstępu. Uderzył w tył naczepy wypadek Nidzica, Wiadomości

Pamiętajmy, aby wybierając się w podróż zawsze być wypoczętym i trzeźwym, chwila nieuwagi, pośpiech mogą doprowadzić do tragedii. Obserwujmy drogę i jej otoczenie oraz przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
haha
27 września 2022 07:31

orban?

mędrzec jurek z fro
27 września 2022 07:30

Polak Węgier dwa bratany, oba dzbany.

Polecane
Ogłoszenia