fbpx
-4 C
Olsztyn
piątek, 1 grudnia, 2023
reklama
reklama

Kryminalni zatrzymali 24–latka. Miał 1200 gramów różnego rodzaju narkotyków

DziałdowoKryminalni zatrzymali 24–latka. Miał 1200 gramów różnego rodzaju narkotyków

Kryminalni zatrzymali 24–latka, u którego znaleźli amfetaminę. W toku wykonywanych dalszych czynności okazało się, że mężczyzna w mieszkaniu posiadał znaczną ilości narkotyków. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Ostatecznie mężczyźnie może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

W środę (21.09.2022r.) działdowscy kryminalni w toku wykonywanych czynności w miejscowości  Działdowo zatrzymali  pojazd marki VW Golf. 

reklama
Kryminalni zatrzymali 24–latka. Miał 1200 gramów różnego rodzaju narkotyków narkotyki Działdowo, Wiadomości

Kierujący  posiadał  woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to amfetamina. Ponadto w wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli około 1200 gramów różnego rodzaju narkotyków. 24-latek usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości środków odurzających. Z uwagi na konieczność zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania miejscowy prokurator skierował do Sądu Rejonowego w Działdowie wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Kryminalni zatrzymali 24–latka. Miał 1200 gramów różnego rodzaju narkotyków narkotyki Działdowo, Wiadomości

Sąd podzielił argumentację prokuratora i zastosował wobec 24-latka tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Ostatecznie mężczyźnie może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KPP Działdowo

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia