fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Kryminalni zatrzymali 24–latka. Miał 1200 gramów różnego rodzaju narkotyków

DziałdowoKryminalni zatrzymali 24–latka. Miał 1200 gramów różnego rodzaju narkotyków

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kryminalni zatrzymali 24–latka, u którego znaleźli amfetaminę. W toku wykonywanych dalszych czynności okazało się, że mężczyzna w mieszkaniu posiadał znaczną ilości narkotyków. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Ostatecznie mężczyźnie może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

W środę (21.09.2022r.) działdowscy kryminalni w toku wykonywanych czynności w miejscowości  Działdowo zatrzymali  pojazd marki VW Golf. 

Kryminalni zatrzymali 24–latka. Miał 1200 gramów różnego rodzaju narkotyków narkotyki Działdowo, Wiadomości
reklama

Kierujący  posiadał  woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to amfetamina. Ponadto w wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli około 1200 gramów różnego rodzaju narkotyków. 24-latek usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości środków odurzających. Z uwagi na konieczność zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania miejscowy prokurator skierował do Sądu Rejonowego w Działdowie wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Mężczyzna posiadał ponad 200 gramów suszu roślinnego, kiedy to został zatrzymany przez funkcjonariuszy
Kryminalni zatrzymali 24–latka. Miał 1200 gramów różnego rodzaju narkotyków narkotyki Działdowo, Wiadomości

Sąd podzielił argumentację prokuratora i zastosował wobec 24-latka tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Ostatecznie mężczyźnie może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KPP Działdowo

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama