19 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

Wjechał w drzewo, odbił się i uderzył w auto jadące z przeciwnego kierunku

NidzicaWjechał w drzewo, odbił się i uderzył w auto jadące z przeciwnego...

Na drodze między Bartoszkami a Nidzicą samochód osobowy marki VW uderzył w przydrożne drzewo, a następnie zderzył się z prawidłowo jadącym w przeciwnym kierunku samochodem marki Kia. Kierujący byli trzeźwy, a sprawca zdarzenia drogowego z uwagi na doznane obrażenia został przetransportowany do szpitala w Działdowie.

reklama

Nidziccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek (22.09.2022 r.) około godz. 16:00 na ul. Steffena w Nidzicy.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na drodze między Bartoszkami a Nidzicą, 47-latek kierujący samochodem osobowym marki VW, na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo, a następnie odbijając się od niego przejechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym w przeciwnym kierunku samochodem marki Kia. Obaj kierujący byli trzeźwi, a sprawca zdarzenia – mieszkaniec gminy Nidzica – został przetransportowany do szpitala w Działdowie gdzie został poddany hospitalizacji.

reklama

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowa wraz z technikiem kryminalistyki. Teraz funkcjonariusze będą wyjaśniali szczegółowe przyczyny i okoliczności zaistniałego zdarzenia drogowego.

źródło: KWP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane