14 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Widzieliście tą dziewczynę? Natychmiast dzwońcie na policję! (aktualizacja)

OlsztynWidzieliście tą dziewczynę? Natychmiast dzwońcie na policję! (aktualizacja)
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci z Barczewa prowadzą poszukiwania zaginionej Anety Jasiukiewicz. 18-latka do chwili obecnej nie wróciła do domu i nie nawiązana kontaktu z najbliższą rodziną. Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia nastolatki proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

reklama

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Barczewie prowadzą poszukiwania zaginionej 18-letniej Anety Jasiukiewicz. Nastolatka w czwartek (22.09.2022) w nocy wyszła z domu w m. Bartołty Wielkie (gmina Barczewo) i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną oraz nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Aneta Jasiukiewicz jest średniej budowy ciała, ma 158 cm wzrostu, oczy niebieskie, włosy blond. W chwili zaginięcia ubrana była w jasne spodnie jeansowe oraz kurtę moro. 18-latka nosi okulary korekcyjne.

reklama

Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej młodej kobiety. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce Policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 47 73 134 24, 112.

Kolejny hotel w Olsztynie zostanie wyburzony. Co powstanie w tym miejscu?

AKTUALIZACJA

reklama

Dziś (24.09) policja zakończyła poszukiwania zaginionej 18-latki z gminy Barczewo. Nastolatka została odnaleziona cała i zdrowa.

źródło: KMP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×