fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Agnieszka Krawętkowska, fizjoterapeuta ze Szpitala Dziecięcego została koordynatorem Krajowej Rady Fizjoterapeutów

OlsztynAgnieszka Krawętkowska, fizjoterapeuta ze Szpitala Dziecięcego została koordynatorem Krajowej Rady Fizjoterapeutów

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Mgr Agnieszka Krawętkowska, fizjoterapeuta z naszego szpitala została koordynatorem Krajowej Rady Fizjoterapeutów na Warmii i Mazurach.

reklama


Mgr Agnieszka Krawętkowska pracuje jako fizjoterapeuta w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie od 6 lat. To wtedy odkryła swoje zawodowe powołanie, bo przez wiele lat zajmowała się zawodowo czymś zupełnie innym.

-Pierwszy dyplom obroniłam jeszcze w poprzednim stuleciu, na Wydziale Ochrony Środowiska i Rybactwa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurski. Uzyskałam tytuł: mgr inż. technolog wody i ścieków- – opowiada mgr Agnieszka Krawętkowska. Dodaje: – Po latach, będąc już „bardzo dorosłym” człowiekiem postanowiłam, że czas na zmiany i że praca w korporacji to nie „moja bajka”. Rozpoczęłam studia w Olsztyńskiej Szkole Wyższej na Wydziale Fizjoterapii. Spełniłam swoje marzenie o pracy z dziećmi „Moja bajka’ to praca w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Mam to szczęście, że moja praca to moja pasja. Lubię pracę z ludźmi, zwłaszcza z dziećmi. Jestem gadułą, łatwo nawiązuję kontakt z moimi małymi pacjentami i ich rodzicami. Aby móc lepiej pomagać swoim pacjentom podnoszę stale swoje kwalifikacje. Jestem terapeutą NDT Bobath i NDT Bobath Baby oraz terapeutą i diagnostą integracji sensorycznej. Pracuję głównie z maluszkami oraz z dziećmi ze spektrum autyzmu.

Pacjentka w szpitalu w Olsztynie zmarła w wyniku błędu medycznego. Rodzina obarcza winą prof. Maksymowicza
reklama


Ponadto mgr Agnieszka Krawętkowska jest wykładowcą w OSW w Olsztynie. Pracuje również na rzecz fizjoterapeutów w Ogólnopolskim Związku Zawodowym Pracowników Fizjoterapii. Od 16 lipca br. jest koordynatorem Krajowej Rady Fizjoterapeutów w województwie warmińsko-mazurskim.

Agnieszka Krawętkowska, fizjoterapeuta ze Szpitala Dziecięcego została koordynatorem Krajowej Rady Fizjoterapeutów zdrowie Olsztyn, Wiadomości

źródło: Szpital Dziecięcy

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama