fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 2 grudnia, 2023
reklama
reklama

Agnieszka Krawętkowska, fizjoterapeuta ze Szpitala Dziecięcego została koordynatorem Krajowej Rady Fizjoterapeutów

OlsztynAgnieszka Krawętkowska, fizjoterapeuta ze Szpitala Dziecięcego została koordynatorem Krajowej Rady Fizjoterapeutów

Mgr Agnieszka Krawętkowska, fizjoterapeuta z naszego szpitala została koordynatorem Krajowej Rady Fizjoterapeutów na Warmii i Mazurach.

reklama


Mgr Agnieszka Krawętkowska pracuje jako fizjoterapeuta w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie od 6 lat. To wtedy odkryła swoje zawodowe powołanie, bo przez wiele lat zajmowała się zawodowo czymś zupełnie innym.

-Pierwszy dyplom obroniłam jeszcze w poprzednim stuleciu, na Wydziale Ochrony Środowiska i Rybactwa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurski. Uzyskałam tytuł: mgr inż. technolog wody i ścieków- – opowiada mgr Agnieszka Krawętkowska. Dodaje: – Po latach, będąc już „bardzo dorosłym” człowiekiem postanowiłam, że czas na zmiany i że praca w korporacji to nie „moja bajka”. Rozpoczęłam studia w Olsztyńskiej Szkole Wyższej na Wydziale Fizjoterapii. Spełniłam swoje marzenie o pracy z dziećmi „Moja bajka’ to praca w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Mam to szczęście, że moja praca to moja pasja. Lubię pracę z ludźmi, zwłaszcza z dziećmi. Jestem gadułą, łatwo nawiązuję kontakt z moimi małymi pacjentami i ich rodzicami. Aby móc lepiej pomagać swoim pacjentom podnoszę stale swoje kwalifikacje. Jestem terapeutą NDT Bobath i NDT Bobath Baby oraz terapeutą i diagnostą integracji sensorycznej. Pracuję głównie z maluszkami oraz z dziećmi ze spektrum autyzmu.

reklama
Ostrzeżenie sanitarne dla kilku miejscowości pod Olsztynem


Ponadto mgr Agnieszka Krawętkowska jest wykładowcą w OSW w Olsztynie. Pracuje również na rzecz fizjoterapeutów w Ogólnopolskim Związku Zawodowym Pracowników Fizjoterapii. Od 16 lipca br. jest koordynatorem Krajowej Rady Fizjoterapeutów w województwie warmińsko-mazurskim.

Agnieszka Krawętkowska, fizjoterapeuta ze Szpitala Dziecięcego została koordynatorem Krajowej Rady Fizjoterapeutów zdrowie Olsztyn, Wiadomości

źródło: Szpital Dziecięcy

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Szpital Dziecięcy w Olsztynie z ogólnopolska nagrodą

Trwa zbiórka dla Filipa Cudnocha