10 C
Olsztyn
poniedziałek, 3 października, 2022
reklama

Betoniarka przewróciła się na bok. Winny 24-letni kierowca

GołdapBetoniarka przewróciła się na bok. Winny 24-letni kierowca
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci zostali zadysponowani do obsługi zdarzenia drogowego w miejscowości Linowo. Jak się okazało, doszło tam do przewrócenia na bok ciężarówki transportującej beton. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

reklama

We wtorek (13.09.2022r.) po godzinie 16:00 oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego miało dojść na drodze wojewódzkiej numer 651 w miejscowości Linowo. Zgłaszająca podała, że na drodze znajduje się przewrócona na bok betoniarka.

Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol policji oraz trzy zastępy straży pożarnej. W trakcie czynności służbowych ustalono, że 24-letni kierujący nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego na skrzyżowaniu doszło do wywrócenia się ciężarówki transportującej beton. Mundurowi ustalili, że 24-latek jest trzeźwy. Mężczyzna podróżował sam, a w zdarzeniu drogowym nikt nie ucierpiał. Pojazd przy użyciu dźwigów został postawiony na koła, a następnie wciągnięty na lawetę. Kierujący został ukarany mandatem karnym.

Zagapił się? 18-latek doprowadził do czołowego zderzenia
reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama