13 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. To ich zdradziło, a teraz grozi im „paka”

SzczytnoNa widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. To ich zdradziło, a teraz...
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dwie interwencje skończyły się zatrzymaniem dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Szczycieńscy policjanci w Wielbarku zatrzymali 31-latka, który posiadał metamfetaminę oraz 28-latka, który posiadał amfetaminę oraz marihuanę. Mężczyźni usłyszeli zarzuty a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

reklama

W piątek (09.09.2022r.) mundurowi ze szczycieńskiej jednostki pełnili obowiązki służbowe na terenie miejscowości Wielbark. Przed godziną 02:00 w nocy na ul. Kopernika uwagę policjantów zwrócił pojazd marki VW. Styl jazdy kierującego tym pojazdem wzbudził obawę policjantów, że może znajdywać się pod działaniem alkoholu. Dodatkowo na widok policyjnego radiowozu kierujący VW gwałtownie skręcił. Funkcjonariusze użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych w celu zatrzymania pojazdu do kontroli drogowej. Jak się okazało, kierującym był 31-letni mieszkaniec Wielbarka. Mężczyzna podczas kontroli był nerwowy. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. 31-latek znajdował się w stanie po użyciu alkoholu, miał w organizmie niecałe 0,5 promila alkoholu. Mundurowi ustalili, że mieszkaniec Wielbarka nie posiada prawa jazdy, a podczas kontroli ujawnili u niego substancje zabronione. Mężczyzna posiadał przy sobie metamfetaminę.

Kurczy się czarny rynek w Olsztynie? Tajniacy "zdjęli" z ulicy trzech młodych mężczyzn

W niedzielę (11.09.2022r.)  przed godziną 00:00 policjanci na ulicy Ogrodowej w Wielbarku zauważyli mężczyznę, który na widok policyjnego radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Mundurowi wylegitymowali 28-letniego mieszkańca Wielbarka. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ujawnili w posiadaniu mężczyzny substancje zabronione. Posiadał on przy sobie amfetaminę oraz marihuanę.

reklama

Funkcjonariusze zatrzymali 31-latka oraz 28-latka i osadzili w policyjnej celi. 31-Latek usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych, natomiast 28-latek usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych oraz środków odurzających. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama