14 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Kręcąc „bączki” przy przystanku potrącił 13-latka

BraniewoKręcąc "bączki" przy przystanku potrącił 13-latka
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Na trzy miesiące trafił do aresztu 25-letni mężczyzna, który w małej miejscowości Zagaje pod Braniewem autem „kręcił bączki” przy przystanku. W trakcie tej zabawy potrącił 13-latka. Potem mu groził i uciekł z miejsca wypadku.

reklama

Policja w Braniewie poinformowała, że w gminie Lelkowo na przystanku doszło do wypadku, w którym ranny został 13-latni chłopak. Z urazem nóg trafił do szpitala.

13-latek z grupą znajomych przebywał przy przystanku, w pobliżu którego 25-latek „kręcił bączki” autem. Kierowca nie zapanował nad autem i potrącił chłopaka.

reklama

„Bezpośrednio po zdarzeniu mężczyzna, by uniknąć odpowiedzialności za swój czyn, groził nastolatkowi, by ten nie zgłaszał sprawy policjantom. Dzięki pomocy kolegów ranny 13-latek został dowieziony do domu, a następnie na miejsce wezwano pogotowie i patrol. Sprawca wypadku uciekł. Jego śladem ruszyli policjanci” – poinformowała policja w Braniewie. Dodano, że 25-latka zatrzymano następnego dnia.

Wreszcie? Wiadomo kiedy rusza proces sprawcy wypadku, w którym zginęło rodzeństwo na ul. Bałtyckiej

Przedstawiono mu trzy zarzuty: spowodowania wypadku, stosowania gróźb oraz prowadzenia auta pomimo sądowego zakazu. Sąd w Braniewie aresztował 25-latka na trzy miesiące.

reklama

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×