13 C
Olsztyn
wtorek, 27 września, 2022
reklama

Uderzył zonę na oczach syna. Dziecko wezwało policję

BartoszyceUderzył zonę na oczach syna. Dziecko wezwało policję
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Nikt nie może być bity i poniżany. Takie zachowanie zwłaszcza ze strony najbliższych zasługuje na stanowczy sprzeciw. Niestety, nie zawsze tak jest. Ofiary przemocy domowej bardzo często cierpliwie i w ukryciu znoszą zadawany im przez oprawcę ból. Brak ich sprzeciwu wynika z różnych przyczyn. Wstyd, strach o przyszłość, przywiązanie, czy brak wiary w to, że jest szansa na inne, lepsze życie, to tylko część tych powodów. Dzięki odpowiedniej reakcji dziecka, które nie pozwoliło na przemoc wobec matki, policjanci zatrzymali 35 – latka. Mężczyzna był ponadto poszukiwanym.

reklama

W czwartek (08.09.2022r.) wieczorem do jednego z bartoszyckich mieszkań wrócił mąż i ojciec. Był po alkoholu. Doszło do awantury małżonków. Dyżurny bartoszyckiej jednostki policji otrzymał krótkie zgłoszenie: „tata bije mamę”. Policjanci pilnie interweniowali pod wskazanym adresem. Zastali w nim 36 – letnią kobietę i przestraszone całą sytuacją dzieci. Kobieta uskarżała się na ból głowy. Została zbadana przez zespół ratowników medycznych – nie wymagała hospitalizacji.

12-latek zlecił pobicie 15-letniego Janka? Zaproponował sprawcy 400 zł

Mężczyzna wrócił do mieszkania w czasie interwencji, był po alkoholu, a o awanturę oskarżał żonę. Dla zapewnienia bezpieczeństwa kobiety i dzieci istniała konieczność zatrzymania 35 – latka. W trakcie sprawdzania jego danych w policyjnym systemie okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

reklama

Rodzina została objęta procedurą Niebieskiej Karty. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Trwają policyjne czynności w tej sprawie.

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama