11 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Kobieta chciała pomóc. 34-latka „w ramach wdzięczności” ukradła 77-latce jej oszczędności

SzczytnoKobieta chciała pomóc. 34-latka „w ramach wdzięczności” ukradła 77-latce jej oszczędności
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Mieszkanka Szczytna okazując swoje dobre serce, wynajęła część swojego domu, w którym sama mieszkała. Kobieta chciała pomóc 34-latce i 39-latkowi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej i poszukiwali dachu nad głową. 34-latka „w ramach wdzięczności” ukradła 77-latce jej oszczędności.

reklama

W czwartek (08.09.2022r.) po godzinie 08:00 do dyżurnego szczycieńskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy na kwotę 1000 złotych. 77-letnia mieszkanka Szczytna poinformowała, że zauważyła brak pieniędzy w skrytce, w której ukryła oszczędności.

W wyniku podjętych czynności szczycieńscy policjanci ustalili, że kradzieży prawdopodobnie dokonały osoby, które od niedawna wynajmowały część domu, w którym mieszka 77-latka. Lokatorzy wykorzystując nieuwagę oraz dobre serce mieszkanki Szczytna dokonali kradzieży pieniędzy, które kobieta przechowywała w… lodówce.

"Żółty" przestępca poszukiwany! Jest nagranie ze stacji benzynowej w Olsztynie
reklama

Jeszcze tego samego dnia szczycieńscy mundurowi zatrzymali 34-letnią kobietę i 39-letniego mężczyznę. W toku prowadzonych czynności okazało się, że kradzieży dokonała 34-latka. Kobieta usłyszała zarzut zaboru w celu przywłaszczenia pieniędzy w wysokości 1000 złotych, do którego się przyznała.

34-letnia mieszkanka Szczytna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Kobieta chciała pomóc. 34-latka „w ramach wdzięczności” ukradła 77-latce jej oszczędności
reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama