12 C
Olsztyn
wtorek, 27 września, 2022
reklama

31-latek wpadł z narkotykami, bo kradł w markecie cienie do powiek

Iława31-latek wpadł z narkotykami, bo kradł w markecie cienie do powiek
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki, kiedy to został zatrzymany przez policjantów po tym jak ukradł cienie do powiek w jednym z lokalnych marketów. Teraz ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

reklama

W piątek (09.09.2022r.) kilka minut po godzinie 18:00 oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kradzieży.  Funkcjonariusze pojechali na miejsce. Okazało się, że pracownik ochrony zauważył jak linię kas przekracza mężczyzna, który wcześniej schował do kieszeni paletę cieni do powiek i nie zapłacił za towar. Pracownik marketu ujął sprawcę. W trakcie dalszych czynności okazało się, że dzień wcześniej mężczyzna również był w sklepie wtedy to zabrał latarkę i również za nią nie zapłacił. Policjanci wylegitymowali go oraz poprosili o wyjęcie rzeczy pochodzących z kradzieży i służących do polenienia przestępstwa. Okazało się, że kradzież cieni to nie było jedyne przewinieni  31- latka. Mieszkaniec gminy Susz posiadał również zawiniątko z białym proszkiem, który okazał się amfetaminą.

Co z tym zrobi? Nietypowa kradzież podczas budowy olsztyńskich tramwajów

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani za ten czyn przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz mężczyzna ze swojego zachowania będą tłumaczyła się przed sądem.

reklama

źródło: KPP Iława

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama