13 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Rodzice będą dumni z tych nastolatek? Tak się bawią pijane dziewczyny w Olsztynie

OlsztynRodzice będą dumni z tych nastolatek? Tak się bawią pijane dziewczyny w...
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne młodej kobiety podejrzewanej o zniszczenie mienia. Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 czerwca 2022 roku na terenie Starego Miasta. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie zniszczenia mienia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że młoda kobieta uszkodziła element wystawy artystycznej. Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 czerwca 2022 roku na terenie Starego Miasta w Olsztynie. Wartość strat wyceniono na ponad 600 złotych.

*nagranie z monitoringu

reklama

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym widać kobietę podejrzewaną o zniszczenie mienia. Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel.: 47 731 38 33, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Tym razem wpadła! Policjanci z Olsztyna do walki z przestępczością szukają tej kobiety

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama