-5 C
Olsztyn
środa, 6 grudnia, 2023
reklama
reklama

Sprawcą kolizji był 89-latek. Drugim autem podróżowała matka z z 4-letnim dzieckiem

SzczytnoSprawcą kolizji był 89-latek. Drugim autem podróżowała matka z z 4-letnim dzieckiem

Szczycieńskie służby ratunkowe pracowały na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Szczytnie na skrzyżowaniu ulic Lipowa – Wielbarska – Przemysłowa. Sprawcą kolizji był 89-latek, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Toyota, którym podróżowała 40-latka wraz z 4-letnim dzieckiem.

reklama

W poniedziałek (05.09.2022r.) przed godziną 17:00 w Szczytnie na skrzyżowaniu ulic Lipowa – Wielbarska – Przemysłowa doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci wykonujący czynności służbowe na miejscu zdarzenia ustalili, że 89-letni mieszkaniec gminy Szczytno, wyjeżdżając pojazdem marki Ford z ulicy Lipowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Toyota, który poruszał się drogą z pierwszeństwem. Samochodem osobowym marki Toyota podróżowała 40-letnia mieszkanka gminy Szczytno wraz z 4-letnim dzieckiem. Na skutek zdarzenia 40-latka została przetransportowana do szpitala.  

Na szczęście, w wyniku tego zdarzenia,  uczestnicy kolizji nie ponieśli poważnych obrażeń. Kierowcy Forda i Toyoty zostali przebadani alkomatem przez szczycieńskich mundurowych – byli trzeźwi. Ruch na miejscu zdarzenia odbywał się bez utrudnień.

reklama

89-letni mieszkaniec gminy Szczytno za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

reklama
Sprawcą kolizji był 89-latek. Drugim autem podróżowała matka z z 4-letnim dzieckiem wypadek Szczytno, Wiadomości

źródło: KWP

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia