-5 C
Olsztyn
środa, 6 grudnia, 2023
reklama
reklama

Panika na lotnisku w Szymanach przez obywatelkę Niemiec

OlsztynPanika na lotnisku w Szymanach przez obywatelkę Niemiec

Interwencja funkcjonariuszy Straży Granicznej na lotnisku w Szymanach. Powodem był pozostawiony bez opieki bagaż.

reklama

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie 2 września zauważyli w hali ogólnodostępnej pozostawiony bagaż. Zapis monitoringu pozwolił szybko ustalić jego właścicielkę, obywatelkę Niemiec. 64-latka, która wracała do swojego kraju, została ukarana 200 złotowym mandatem karnym.

Bagaż pozostawiony bez opieki zawsze traktowany jest jako potencjalne zagrożenie. Takie zdarzenia skutkują uruchomieniem procedur bezpieczeństwa i mogą spowodować poważne utrudnienia w przylotach i odlotach samolotów.

reklama

Straż Graniczna apeluje do podróżnych o pilnowanie swoich bagaży, bo za pozostawienie bez opieki swojego bagażu grozi nawet 500-złotowy mandat.

źródło: SG

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Carter
7 września 2022 16:43

Ta utrudnienia w przylotach i odlotach na tym lotnisku haha. Oni tam po prostu nie mają co robić 1 czasem 2 loty dziennie i się nudzi toważystwo, sam w lipcu zostawiłem dzieci z bagażami na ławeczce koło drzwi, żona w toalecie a ja wyszedłem przed terminal ogarnąć bilet na autobus odległość 10 metrow i nie było mnie 1,5 minuty i już pani funkcjonariusz z kolegą i psem musieli dręczyć dzieci pytając gdzie jest ktoś dorosły. Powinni im jakieś dodatkowe zajęcie znalesc może zamiatanie pasa między lotami :).

Lena
7 września 2022 05:34

Na tym lotnisku funkcjonariusze i obsługa lotniska to chyba wehikułem czasu ze średniowiecza została przysłana. Takich gamoni na żadnym lotnisku w Europie nie widziałam.

Polecane
Ogłoszenia