13 C
Olsztyn
wtorek, 27 września, 2022
reklama

Prezydent Grzymowicz spotkał się z młodymi mistrzami

OlsztynPrezydent Grzymowicz spotkał się z młodymi mistrzami
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

To oni w przyszłości mogą stanowić o sile sportu w stolicy Warmii i Mazur. Prezydent Olsztyna spotkał się z młodymi piłkarzami.

reklama

Godziny mozolnych treningów, samozaparcie, ambicja są prawdopodobnie najlepszym przepisem na sportowe sukcesy. Doskonale wiedzą to sportowcy, którym ostatnich rezultatów pogratulował Piotr Grzymowicz.

W Olsztynie nie brakuje młodych zawodników, którzy pozostają nadzieją na przyszłość. Doskonałe rezultaty osiągnęli piłkarze ze Szkoły Podstawowej nr 18, którzy rywalizowali w turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Prezydent Grzymowicz spotkał się z młodymi mistrzami
reklama

Zawodnicy w kategorii U10 wygrali ogólnopolski finał zmagań. Dodatkowo Oskar Lewkowicz został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, a Szymon Mokijewski najlepszym bramkarzem. Natomiast drużyna rywalizująca w kategorii U12 zajęła 13. miejsce podczas tego turnieju.

reklama

– Odnoszenie znaczących sukcesów wymaga ciężkiej pracy podczas treningów, wysiłku i niejednokrotnie poświęcenia zarówno ze strony zawodników, jak i trenerów – mówi prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. – Dziękuję za Wasz wkład w rozwój i promocję olsztyńskiego sportu.

Mistrzostwa Świata Juniorów w Szachach. Anna Kawa jedyną reprezentantką z Warmii i Mazur

Młodzi zawodnicy z SP18 trenują we współpracującej ze szkołą Akademią Piłkarską Żuri.

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to największe wydarzenie piłkarskie dla dzieci w Europie, w którym udział wzięło do tej pory ponad 2,5 miliona dziewcząt i chłopców z całego kraju. Organizatorem rozgrywek jest Polski Związek Piłki Nożnej.

źródło: UM Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama