13 C
Olsztyn
wtorek, 27 września, 2022
reklama

53 – letni kierujący zmarł w szpitalu

Giżycko53 – letni kierujący zmarł w szpitalu
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Lipowy Dwór – Czyprki. Kierujący oplem z nieznanych przyczyn wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety na skutek poniesionych obrażeń 53 – letni kierujący zmarł w szpitalu.

reklama

W środę (31.08.2022r.) tuż przed północą dyżurny giżyckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie  Lipowy Dwór – Czyprki w gm. Miłki. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 53 – letni kierujący oplem  na spadku drogi wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu pracowała Straż Pożarna, która pomogła w wydobyciu mężczyzny z wnętrza pojazdu. Niestety na skutek poniesionych obrażeń 53 – letni kierujący zmarł w szpitalu.

53 – letni kierujący zmarł w szpitalu

reklama

Przyczyny tego wypadku będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego postępowania.

Poruszenie po tragedii. Jeden szczegół uratował dwuletnią Marysię przed śmiercią?

Policjanci przypominają, że wielu tragediom na drodze można uniknąć. Podstawową zasadą jest jednak dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów i warunków na drodze oraz zachowanie rozsądku i koncentracji. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności.

reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama