12 C
Olsztyn
sobota, 1 października, 2022
reklama

„Żółty” przestępca poszukiwany! Jest nagranie ze stacji benzynowej w Olsztynie

Olsztyn"Żółty" przestępca poszukiwany! Jest nagranie ze stacji benzynowej w Olsztynie
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci ze Stawigudy ustalają dane personalne mężczyzny mogącego mieć związek z przestępstwami przeciwko mieniu. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

reklama

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Stawigudzie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do pojazdu. Do zdarzenia doszło nad jeziorem w Bartągu w dniu 24 lipca 2022 roku. Łupem sprawcy padł portfel z zawartością gotówki oraz dokumentów. W toku prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę, która za pomocą skradzionej karty płatniczej włamał się na rachunek bankowy pokrzywdzonej i dokonał płatności zbliżeniowych na kilku stacjach paliw w Olsztynie.

*nagranie wideo

reklama

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny mogącego mieć związek z przestępstwami przeciwko mieniu można przekazywać do Posterunku Policji w Stawigudzie, pod nr tel.: 47 731 16 61 lub mailowo: posterunek.stawiguda@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Złodzieje sklepowi pomylili się w obliczeniach i odpowiedzą za przestępstwo, a nie wykroczenie

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama