10 C
Olsztyn
poniedziałek, 3 października, 2022
reklama

Chrysler zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym

OlsztynChrysler zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Możliwość szybkiego przemieszczania się z punktu „A” do punktu „B”, wsiadając za kierownice jest przyjemnym i wygodnym rozwiązaniem. Musimy jednak pamiętać o tym, że na drodze nie jesteśmy sami. Dbajmy o to, aby nasze auto było w pełni sprawne, aby posiadało wymagane wyposażenie, ale także o to, w jakim stanie jesteśmy kierując pojazdem. Każdego dnia policjanci dbają o nasze bezpieczeństwo na drodze, tak jak i w tych przypadkach, egzekwując zachowania kierowców wymagane prawem.

reklama

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na trasie Stare Włóki-Jeziorany, gdzie 41-letni kierujący pojazdem Chrysler miał nie dostosować prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym. Ostatecznie oba pojazdy zjechały do przydrożnego rowu.

Oślepiające słońce prawdopodobną przyczyną potracenia młodej kobiety na przejściu dla pieszych oraz zderzenia ,,czołowego'' dwóch osobówek

W wyniku zdarzenia drogowego dwie osoby trafiły do szpitala, w tym 41-latek śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego. Ostatecznie sprawca zdarzenia drogowego został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł. Na jego konto trafi również 6 punktów karnych.

Chrysler zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym
reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama