-2 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kobieta zmarła podczas kąpieli. Drzwi do kabiny prysznicowej musieli wyważyć strażacy

OlsztynKobieta zmarła podczas kąpieli. Drzwi do kabiny prysznicowej musieli wyważyć strażacy

Przy ul. Kołobrzeskiej doszło do dramatu. Nie żyje mieszkanka bloku.

reklama

W sobotę (27 sierpnia) po godzinie 11 olsztyńskie służby zostały zaalarmowane do jednego z wieżowców przy ulicy Kołobrzeskiej w Olsztynie.

Na miejsce udała się załoga karetki pogotowia. Osoby bliskie zawiadomiły ratowników, gdyż kobieta miała umrzeć podczas kąpieli. Niestety pomimo tragedii ratownicy nie mogli sami wydostać zmarłej z kabiny prysznicowej.

Kobieta zmarła podczas kąpieli. Drzwi do kabiny prysznicowej musieli wyważyć strażacy zgon Olsztyn, Wiadomości
reklama

W takim przypadku musieli prosić o pomoc straż pożarną. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mającą problemy ze zdrowiem kobietę znaleziono już martwą w kabinie prysznicowej. Po kilkudziesięciu minutach na miejsce przybyła także policja, która musi być obecna w takich przypadkach.

Prawie codziennie olsztyńskie służby są wzywane do nieszczęśliwych zdarzeń w mieszkaniach. Bardzo często dochodzi to tzw. „siłowego wejścia”. Ratownicy, którzy nie mogą nawiązać kontaktu z osobą poszkodowaną muszą liczyć na siłowe wyważenie drzwi przez strażaków, którzy mają specjalistyczne narzędzia. Obecni muszą przy tym być również funkcjonariusze policji. Mieszkaniem kobiety zaopiekowali się sąsiedzi.

Kobieta zmarła podczas kąpieli. Drzwi do kabiny prysznicowej musieli wyważyć strażacy zgon Olsztyn, Wiadomości
reklama

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marekk.
30 sierpnia 2022 18:56

Czytałem komentarze ludzi na Facebook pod tym artykułem, ile to w ludziach nienawiści to brak mi słów. Sam znam człowieka, który był niepełnosprawny, wchodził do kabiny o kulach i siadał na specjalne krzesełko. Niestety pewnego razu dostał udaru, jego upadające ciało uderzyło w drzwi uszkadzając dole przesuwne wózki blokując drzwi. Dodam, że miał porządną kabinę ze szkłem 12mm2, która swoje ważyła. Uszkodzenie wózków jezdnych, zalegające ciało człowieka o wadze 120kg i kule spowodowały problemy z wyciągnięciem ciała, trzeba było rozbierać całą kabinę.

Popularne