23 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Oślepiające słońce prawdopodobną przyczyną potracenia młodej kobiety na przejściu dla pieszych oraz zderzenia ,,czołowego” dwóch osobówek

GiżyckoOślepiające słońce prawdopodobną przyczyną potracenia młodej kobiety na przejściu dla pieszych oraz...

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drogach. Oślepiające słońce prawdopodobną przyczyną potracenia młodej kobiety na przejściu dla pieszych oraz zderzenia ,,czołowego” dwóch osobówek.

reklama

W środę (17.08.2022r.) ok. godz. 16:30 policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego na ul. Jagiełły w Giżycku. Jak się okazało 20-letni kierowca suzuki zjeżdżając z ronda nie zauważył znajdującej się na przejściu dla pieszych 16-latki i uderzył w nią. Młoda kobieta z obrażeniami została przetransportowana do SOR a następnie do Szpitala w Olsztynie.

W czwartek (18.08.2022r.) o. godz. 06:45 dyżurny giżyckiej komendy został powiadomiony o wypadku na drodze krajowej K-59 w m. Bachorza. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-letni kierujący vw passatem jechał w kierunku Giżycka, znajdując się na łuku drogi został oślepiony przez słońce, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się ,,czołowo” z fordem. Kierujący passatem z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Pozostałym uczestnikom na szczęście nic się nie stało. Na miejscu droga była całkowicie zablokowana, policjanci organizowali objazdy i będą teraz szczegółowo wyjaśniać okoliczności obu wypadków.

reklama

źródło: KWP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Tomek
21 sierpnia 2022 17:00

Jednego pasata mniej

Polecane
Ogłoszenia