2 C
Olsztyn
niedziela, 2 kwietnia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Awaria magistrali wodociągowej, kłopoty z ciśnieniem wody w Olsztynie

OlsztynAwaria magistrali wodociągowej, kłopoty z ciśnieniem wody w Olsztynie

W centrum Olsztyna doszło do awarii magistrali wodociągowej. Z tego powodu w centralnych dzielnicach miasta występuje niższe ciśnienie wody. Sytuacja powinna wrócić do normy po godz. 12 – poinformowało Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Olsztynie.

reklama

„Przy Wysokiej Bramie w centrum Olsztyna doszło do rozszczelnienia magistrali wodociągowej o średnicy 500 mm. Z powodu znacznego ubytku ilości wody w sieci w centralnych dzielnicach miasta mogą występować kłopoty dotyczące słabszego ciśnienia wody” – poinformowała rzecznik prasowa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Olsztynie Anita Chudzińska.

Kłopoty z ciśnieniem wody nie występują w dzielnicach południowych i północnych, ponieważ te są zaopatrywane w wodę z innych magistrali.

reklama

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji z Olsztynie zapowiada, że około godz. 12 sytuacja związana ze słabszym ciśnieniem wody powinna się unormować.

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
hmm
19 sierpnia 2022 16:23

Od kilku tygodni mam przyjemność oglądania sposobu prowadzenia prac przez firmę przy Placu JS. Panowie, ile można się z tym pi..lić.

Anonimowo
19 sierpnia 2022 12:51

Jebać ciśnienie.

Popularne
Ogłoszenia