-5 C
Olsztyn
środa, 6 grudnia, 2023
reklama
reklama

Wiele osób może nie uwierzyć w to co się stało? Policyjne działania na Olsztyn Green Festiwal

OlsztynWiele osób może nie uwierzyć w to co się stało? Policyjne działania...

Kolejna edycja „Olsztyn Green Festiwal” za nami. Jak co roku nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwali policjanci wspierani przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Jak się okazuje podczas wydarzenia nie doszło do zakłóceń porządku publicznego ani żadnych poważniejszych zdarzeń.

reklama

Od piątku do niedzieli (12-14.08.2022) policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników kolejnej odsłony „Olsztyn Green Festiwalu”. Na teren CRS Ukiel przybyło kilka tysięcy osób, co wymagało odpowiedniego zabezpieczenia imprezy. Policjanci byli obecni na drogach, na plażach, a także na wodzie.

reklama
Wiele osób może nie uwierzyć w to co się stało? Policyjne działania na Olsztyn Green Festiwal Olsztyn, Wiadomości

Funkcjonariusze przez trzy dni zabezpieczali drogi dojazdowe do plaży, kontrolowali stan trzeźwości kierujących i dynamicznie reagowali w celu zapewnienia płynności ruchu. Z kolei policyjni wodniacy dbali o bezpieczeństwo osób wypoczywających na plaży i korzystających ze sprzętów wodnych. Funkcjonariusze w swoich działaniach skupili się także na przeciwdziałaniu zdarzeniom kryminalnym.

Olsztyńskich policjantów wspierali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej. Służby mundurowe dbały o bezpieczne dotarcie uczestników imprezy na plażę, ale również o to, aby po jej zakończeniu bezpiecznie wrócili do domów.

reklama

Co zaskakuje, podczas trwania imprezy nie doszło do poważniejszych incydentów oraz zakłócania ładu i porządku publicznego. Funkcjonariusze odnotowali jedynie pojedyncze przypadki picia alkoholu poza miejscem wyznaczonym. Nie odnotowali również żadnych zdarzeń kryminalnych.

Pełna fotorelacja z Olsztyn Green Festiwal 2022.

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Julia
17 sierpnia 2022 12:19

Rzeczywiście aż trudno uwierzyć 🙆 kto to wymyśla?

przypal
17 sierpnia 2022 12:41

Jak to impreza dla typowego olsztyniaka czyli janusza po 50tce to jakie zdarzenia kryminalne

Polecane
Ogłoszenia