13 C
Olsztyn
wtorek, 27 września, 2022
reklama

Kobieta wpadła w panikę przez osę w aucie, rozbiła się na drzewie

OstródaKobieta wpadła w panikę przez osę w aucie, rozbiła się na drzewie
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dwie osoby trafiły do szpitala po wtorkowym wypadku koło Dąbrówna, gdzie samochód z trzyosobową rodziną uderzył w drzewo. Kierująca straciła panowanie nad pojazdem po tym, jak do wnętrza auta wleciała osa – podała policja.

reklama

Kobieta kierująca osobową skodą podróżowała z dwojgiem swoich nastoletnich dzieci i psem. Do wypadku doszło we wtorek późnym popołudniem na lokalnej drodze w okolicach Dąbrówna.

„Do wnętrza samochodu wleciała osa. Pani chyba chciała się jej pozbyć, trochę spanikowała, straciła panowanie nad pojazdem i doszło do uderzenia w przydrożne drzewo” – powiedział podkom. Michał Przybyłek z ostródzkiej policji.

reklama

Wskutek uderzenia w drzewo auto przewróciło się na bok.

„Osoby postronne, który nadjechały na to zdarzenie, postawiły pojazd na koła i wydostały podróżujących na zewnątrz. Po chwili dojechały jednostki straży pożarnej i udzieliły poszkodowanym pierwszej pomocy” – przekazał st. kpt. Grzegorz Różański z ostródzkiej straży pożarnej.

Łódzki adwokat od "trumien na kółkach" oskarżony po wypadku, w którym zginęły dwie kobiety
reklama

Według służb kobieta kierująca skodą uskarżała się na dolegliwości bólowe, więc przewieziono ją na badania. Do szpitala przetransportowano karetką także jej 15-letnią córkę, która doznała urazu głowy. Natomiast 12-letni syn został przekazany pod opiekę rodzinie.

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama