14 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Trzech mężczyzn zatrzymanych. Są podejrzani o pobicie 41-latka pod jednym z klubów

BraniewoTrzech mężczyzn zatrzymanych. Są podejrzani o pobicie 41-latka pod jednym z klubów
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi trzem mieszkańcom powiatu braniewskiego w wieku od 27 do 38 lat, których zatrzymali kryminalni. Mężczyźni podejrzani są o pobicie 41-latka pod jednym z klubów. W sądzie zapadła decyzja o objęciu zatrzymanych policyjnym dozorem. Czynności w tej sprawie trwają.

reklama

W niedzielę (07.08.2022r.) oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony o pobiciu mężczyzny pod jednym z miejscowych lokali. Pod wskazany adres natychmiast skierowano patrol oraz medyków. 41-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, a policjanci przystąpili do odtworzenia przebiegu zajścia. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, w tym przesłuchań świadków, funkcjonariusze ustalili personalia trzech mężczyzn mogących mieć związek z tym zdarzeniem.

Do zatrzymań osób podejrzanych doszło jeszcze tego samego dnia. Do policyjnej celi trafiło trzech mieszkańców powiatu braniewskiego w wieku od 27 do 38 lat. Z ustaleń kryminalnych wynika, że mężczyźni bili pokrzywdzonego pięściami i kopali go po całym ciele. We wtorek (09.08.2022r.) zatrzymani stanęli przed sądem, gdzie zapadła decyzja o objęciu ich policyjnym dozorem. Czynności w tej sprawie trwają. 

Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd, którym podróżowały 4 osoby, dachował
reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×