reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zrozpaczona matka błaga o pomoc w odnalezieniu zaginionego Tomasza

IławaZrozpaczona matka błaga o pomoc w odnalezieniu zaginionego Tomasza

W zeszłą niedzielę samochód, którym kierował 30-letni Tomasz Wojciechowski z Rudzienic, dachował na DK 16. Mężczyzna zadzwonił do matki, po czym przepadł. Może być ranny i w szoku.

reklama

Ostatni raz Tomasz był widziany w niedzielę 24 lipca koło godziny 17:30. Kierował volkswagenem, który dachował w przydrożnym rowie na DK 16 na wysokości Rudzienic. W samochodzie byli jego młodszy brat i kolega. On sam oddalił się z  miejsca wypadku.

Chwilę po zdarzeniu zadzwonił do matki. Rozmowa trwała niedługo, minutę i 20 sekund.

reklama

– Tomasz był w bardzo złym stanie, wykrzyczał, że wszystkich zabił – opowiada matka mężczyzny. – Kontakt z synem był bardzo utrudniony, nie można było do niego dotrzeć. Po chwili rozmowa się zakończyła. To był nasz ostatni kontakt. Teraz chwytamy się każdej nadziei i sprawdzamy każdy sygnał. Były już informacje o tym, że Tomasz miał być widziany w Iławie, Makowie, nawet Miłomłynie. Dotąd nic się nie potwierdziło. Błagam o pomoc w odnalezieniu mojego syna!

Jeden z pasażerów volkswagena doznał złamania, drugi nie odniósł obrażeń.

reklama

Tomasz uderzył głową w szybę samochodu, rozbijając ją. Może być ranny. Bez wątpienia doznał szoku.

Tomasz Wojciechowski ma 30 lat, około 176 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. Jest szatynem z rudawym zarostem. Ma widoczne tatuaże: różę na szyi i las z wilkiem na ręku. W dniu zaginięcia miał na sobie krótkie jeansowe spodenki, czerwony bezrękawnik i bordowe adidasy.

Zrozpaczona rodzina prosi o kontakt każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny. Numer telefonu do rodziny: 517 56 78 50.

źródło: Info Iława

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×