17 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Olsztyńska policja poszukuje tego mężczyznę, który może mieć związek z przestępstwem

OlsztynOlsztyńska policja poszukuje tego mężczyznę, który może mieć związek z przestępstwem

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności przywłaszczenia karty bankomatowej. Do zdarzenia doszło 12 czerwca 2022 roku na terenie Olsztyna. W toku prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę, która za pomocą skradzionej karty płatniczej włamał się na rachunek bankowy pokrzywdzonej i dokonał płatności zbliżeniowych w kilku olsztyńskich placówkach handlowych. Łączna wartość strat to ponad 500 złotych.

*nagranie wideo

reklama


Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 731 36 24, 47 731 38 30, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Dariusz
27 lipca 2022 14:06

Moim zdaniem to Tempy Wiesiek, syn starego Tempego

Polecane