reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

27-latek ukradł paliwo na stacji benzynowej. Chciał uciec, ale zepsuło mu się auto

Iława27-latek ukradł paliwo na stacji benzynowej. Chciał uciec, ale zepsuło mu się...

Kto kradnie lub przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą, jeżeli jej wartość nie przekracza 500 złotych, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny – m.in. z takiego zarzutu w najbliższym czasie będzie musiał wytłumaczyć się 27 – latek.

reklama

W poniedziałek (18.07.2022 r.) policjanci zostali poinformowani o kradzieży paliwa na jednej z  lokalnych stacji. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. W trakcie czynności okazało się, że kierujący oplem bez tablic rejestracyjnych przyjechał na stację paliw, zatankował olej napędowy po czym nie płacąc, odjechał.

Jednak mężczyzna nie miał za dużo szczęścia bo kilkanaście metrów dalej auto mu się zepsuło a sam sprawca próbował ukryć się przed policjantami. Funkcjonariusze zatrzymali 27 – latka. Jak się okazało nie było to jedyne przewinienie mężczyzny. Mieszkaniec gminy Lidzbark miał również cofnięte uprawnienia do kierowania samochodem przez Starostę Powiatu Działdowskiego.

reklama

27 – latek za kierowanie oplem pomimo nie dopuszczenia pojazdu do ruchu został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł. Oprócz tego mężczyźnie grozi jeszcze kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Iława

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×