15 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Pijana 24-latka przewróciła się na hulajnodze. Była poszukiwana i z obrażeniami ręki trafiła do szpitala

OlsztynPijana 24-latka przewróciła się na hulajnodze. Była poszukiwana i z obrażeniami ręki...

Niebezpiecznie zakończyła się jazda na hulajnodze 24-letniej mieszkanki Olsztyna. Kompletnie pijana kobieta straciła panowanie nad jednośladem i się przewróciła – z miejsca zdarzenia, z obrażeniami karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala. Badanie alkomatem wykazało obecność blisko 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu, ponadto okazało się, że była ona poszukiwana do odbycia kary 138 dni pozbawienia wolności.

reklama

W czwartek (14.07.2022r.) po godzinie 19:00 w rejonie ul. Krasickiego w Olsztynie doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem kierującej hulajnogą. 24-latka straciła panowanie nad jednośladem i przewróciła. Niefortunny upadek skończył się poważnymi obrażeniami ręki i przewiezieniem poszkodowanej do szpitala. Okazało się, że do zdarzenia przyczyniły się promile krążące w organizmie 24-latki – badanie alkomatem wykazało obecność blisko 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Po sprawdzeniu 24-latki w policyjnych systemach wyszło również na jaw, że figuruje ona jako osoba poszukiwana do odbycia łącznej kary 138 dni pozbawienia wolności.

24-latka na długo zapamięta przygodę z hulajnogą. Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie bardziej odpowiedzialna i zanim wsiądzie w stanie nietrzeźwości na hulajnogę, dwa razy się zastanowi. Na przemyślenia w zaciszu więziennej celi będzie miała dokładnie 138 dni. Przypominamy, że za kierowanie hulajnogą w stanie nietrzeźwości grozi kara aresztu lub grzywny nie niższej niż 2500 złotych. Dodatkowo sąd może orzec zakaz prowadzenia pojazdów innych niż mechaniczne.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane