5 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

16-latek jadąc hulajnogą z pasażerką wjechał w bok autobusu miejskiego

Olsztyn16-latek jadąc hulajnogą z pasażerką wjechał w bok autobusu miejskiego

Do niebezpiecznej sytuacji z udziałem nieletniego kierującego hulajnogą, doszło w rejonie skrzyżowania ul. 22-go Stycznia z ul. Emilii Plater w Olsztynie. 16-latek jadący jednośladem z pasażerką, zjechał na przejście dla pieszych i nie zachowując należytej ostrożności, podczas próby ominięcia autobusu miejskiego najechał na jego bok. Wyjaśnieniem tej sytuacji zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

reklama

W poniedziałek (19.07.2022 r.) w rejonie skrzyżowania ul. 22-go Stycznia z ul. Emilii Plater w Olsztynie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierującego hulajnogą i autobusu miejskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że prawdopodobnym sprawcą kolizji jest 16-letni chłopiec, który jadąc hulajnogą, wraz z pasażerką zjechał z chodnika na oznakowane przejście dla pieszych, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym autobusem komunikacji miejskiej. I choć zdarzenie wyglądało poważnie, to na szczęście żaden z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń.

Policjanci ruchu drogowego zabezpieczyli niezbędny materiał dowodowy z miejsca zdarzenia do dalszej analizy. Materiały z postępowania zostaną teraz przekazane do sądu rodzinnego i nieletnich w Olsztynie, którego zadaniem będzie ponowne rozpatrzenie zaistniałego zdarzenia i wyciągnięcie ewentualnych konsekwencji od nieletniego sprawcy kolizji.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
PITERoXFORDO
19 lipca 2022 14:07

Ja pierdziu! jaki bebech u goscia w czerwonym podkoszulku!

Inu
19 lipca 2022 13:42

Selekcja naturalna bąbelków bez wychowania

Polecane
Ogłoszenia