-2 C
Olsztyn
sobota, 4 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Największy skatepark w Olsztynie zamknięty

OlsztynNajwiększy skatepark w Olsztynie zamknięty

Miasto, poprzez swoją komórkę – Ośrodek Sportu i Rekreacji, zamknęło jeden z największych skateparków w Olsztynie. Powód? Tragiczny stan techniczny.

reklama

Popularny w parku Kusocińskiego w Olsztynie skatepark od kilku dni jest zamknięty. Powód? Obiekt jest w złym stanie technicznym i będzie demontowany. Pierwotnie miejsce to było ogrodzone jedynie taśmą, którą każdego dnia bardzo łatwo pokonywali miłośnicy tego miejsca i korzystali z niego, choć było to zakazane.

Obecnie miasto postawiło wysoki płot, dzięki czemu wejście na teren jest niemożliwe. Jak mówi Mirosław Jabłoński z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, obecnie trwają poszukiwania firmy, która rozbierze obiekt. Zapytania wysłano do siedmiu podmiotów. Ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły. Skatepark ma zostać przeniesiony w pobliże hali Startu, która znajduje się w pobliżu stadionu miejskiego. Jego powierzchnia również ma się zwiększyć do ok. 1500 mkw.

Boisko na Dajtkach czeka modernizacja
reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
PITERoXFORDO
19 lipca 2022 14:05

Poczatkowo byl opasany czerwona tasma oraz byly tylko tabliczki z napisemo wylaczeniu z uzytkowania, wspaniali rodzice przyprowadzali swoje dzieci i patrzyli kiedy sobie rozbija glowe…., coz chlopaki okolo 12 lat stracili miejsce wspolnego palenia papierosow i alkoholizacji… plus trawka oczywiscie, a rodzice na lawkach dookola skateparku.. przyklaskiwali……

Popularne

Boisko na Dajtkach czeka modernizacja