-2 C
Olsztyn
sobota, 4 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Groził siostrze pozbawieniem życia trzymając w ręku ostrze kosy. Dla matki nie miał litości

PiszGroził siostrze pozbawieniem życia trzymając w ręku ostrze kosy. Dla matki nie...

Policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca Pisza, który groził siostrze pozbawieniem życia trzymając w ręku ostrze kosy. Ponadto mężczyzna ten od ponad roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką, którą wyzywał, wyganiał z domu i popychał. Zatrzymany usłyszał dwa zarzuty. Został tymczasowo aresztowany. Za popełnienie zarzucanych mu czynów grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Do policyjnego aresztu trafił 45-letni mieszkaniec Pisza po tym, jak groził siostrze pozbawieniem życia. Wypowiadając te słowa trzymał w ręku ostrze kosy ręcznej. Groźby te wzbudziły w pokrzywdzonej uzasadnioną obawę, że zostaną spełnione, stąd o zdarzeniu powiadomiła policję.

Śledczy zbierając materiał dowodowy w tej sprawie ustalili też, że zatrzymany mężczyzna od ponad roku znęca się psychicznie i fizycznie nad matką. Nadużywając alkoholu, bez powodu wszczynał awantury, w trakcie których wyzywał matkę, wyganiał ją z domu oraz popychał.

reklama

45-latek usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych pod adresem siostry i zarzut znęcania się nad matką. Decyzją sądu sprawca przemocy został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnienie zarzucanych mu czynów grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne