reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Bilety na Campus w rękach uczestników

OlsztynBilety na Campus w rękach uczestników

Coraz bliżej drugiej odsłony wydarzenia Campus Polska Przyszłości w Kortowie. Specjalne bilety w środę (13 lipca) trafiły w ręce kolejnych uczestników.

reklama

Symbolicznego przekazania biletów dokonał Prezydent Olsztyna. Łącznie na przełomie sierpnia i września w Kortowie spotka się 1300 młodych ludzi.

– Nie mam wątpliwości, że skorzystacie na tym wydarzeniu – mówił prezydent Piotr Grzymowicz. – To do Was należy przyszłość, to od Was zależy przyszłość nas wszystkich.

reklama

Symboliczne bilety trafiły do rąk trojga młodych olsztynian – Emilii, Krystyny i Adriana.

Campus Polska Przyszłości to ponad 200 wydarzeń merytorycznych, kulturalnych, sportowych a także rozrywkowych. To wykłady, panele, debaty i warsztaty ale także spektakle teatralne, koncerty i imprezy sportowe.

reklama

Wydarzenia w Polsce, w Europie i na świecie, jakie powinno być społeczeństwo przyszłości, prawa człowieka, kultura, technologia, zdrowie i sport – to zagadnienia, wokół których będzie budowana dyskusja. Wśród gości są m.in. ambasador USA w Polsce Mark Brzeziński, więzień Auschwitz Marian Turski, Tomasz Terlikowski, Adam Bodnar czy Garry Kasparov.

Campus Polska Przyszłości odbędzie się w Olsztynie w dniach 26 sierpnia – 1 września.

źródło: UM Olsztyn

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×