reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Przedszkolaki odwiedzili policjantów z Dywit

OlsztynPrzedszkolaki odwiedzili policjantów z Dywit

Przedszkolaki odwiedzili policjantów z Dywit. Spotkanie było świetną okazją nie tylko do poznania policyjnej służby, ale również rozmowy o bezpieczeństwie nad wodą czy na drodze. Spotkanie zorganizowano w ramach akcji „Bezpieczne wakacje” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

reklama

We  wtorek (05.07.2022) policjantów z Dywit odwiedzili niecodzienni goście – dzieci z przedszkola „Akademia Malucha” w Dywitach. Najmłodsi mieli możliwość zobaczyć jak pracują funkcjonariusze oraz oglądnąć sprzęt, który mają do dyspozycji. Była to również świetna okazja do rozmowy o bezpieczeństwie podczas trwających wakacji. Dzielnicowi opowiedzieli maluchom o właściwym wypoczynku nad wodą oraz poprawnym korzystaniu ze sprzętów wodnych. Policjanci zwrócili szczególną uwagę na to, jak zachować się w sytuacji, gdy zgubimy się na plaży. O tym, że warto mieć przy sobie opaskę z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu do rodziny. A przede wszystkim, że w sytuacji zagrożenia zawsze można liczyć na pomoc policjantów.


Podczas wizyty przedszkolaków poruszono kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie dotyczące prawidłowego przechodzenia przez jezdnie.

reklama


Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Bezpieczne wakacje” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×