-2 C
Olsztyn
sobota, 4 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zmarła mł. asp. Katarzyna Chomej. Osierociła dwóch sześcioletnich synków

Lidzbark WarmińskiZmarła mł. asp. Katarzyna Chomej. Osierociła dwóch sześcioletnich synków

Z głębokim żalem informujemy, że po długiej chorobie odeszła od nas nasza koleżanka – mł. asp. Katarzyna Chomej. Policjantka, która służbę pełniła w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, osierociła dwóch sześcioletnich synków. Kierownictwo warmińsko-mazurskiej Policji, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie, koledzy i koleżanki łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną” – poinformowała Komenda Wojewódzka Policji.

reklama

Mł. asp. Katarzyna Chomej służbę w Policji rozpoczęła w 2011 r. w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie. W 2012 roku kontynuowała służbę już w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, gdzie od początku była związana z Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego. Służbę w Policji oraz spokój życia rodzinnego kilka lat temu przerwała ciężka choroba nowotworowa, z którą Kasia walczyła wspierana przez rodzinę i przyjaciół.

CBŚP Olsztyn zatrzymała mężczyznę, który chciał kupić broń, by zabić policjanta

Niestety mimo dzielnej postawy i wytrwałej walki, lidzbarska policjantka wieczorem 4 lipca 2022 roku odeszła na wieczną służbę, pozostawiając pogrążonego w żałobie męża (również policjanta), dwóch sześcioletnich synków, rodzinę, przyjaciół, kolegów i koleżanki.

reklama

Kierownictwo warmińsko-mazurskiej Policji oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, zapewniając wsparcie w tych trudnych chwilach.

Zmarła mł. asp. Katarzyna Chomej. Osierociła dwóch sześcioletnich synków Na sygnale Lidzbark Warmiński, Wiadomości
reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
Popularne

Pierwsze w 2023 roku ślubowanie nowych policjantów garnizonu warmińsko-mazurskiego