fbpx
-1 C
Olsztyn
poniedziałek, 5 grudnia, 2022
reklama

Jest w rozpaczy? Ania z „Sanatorium miłości” została zraniona przez Piotra

OlsztynJest w rozpaczy? Ania z „Sanatorium miłości” została zraniona przez Piotra

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Anna Zięba, którą poznaliśmy w czwartym sezonie „Sanatorium miłości”, została zraniona przez Piotra. W ostatnim odcinku mężczyzna jej się oświadczył, a w czerwcu wybrał się na wakacje z inną kobietą. Mimo tego Anna nie traci radości życia. Teraz przytula się do córki.

Publiczne zaręczyny i… rozczarowanie

Anna z Olsztyna i Piotr z Piaseczna poznali się w programie „Sanatorium miłości”. Szybko między nimi zaiskrzyło, a w ostatnim odcinku mężczyzna oświadczył się olsztyniance.

Kobieta przeprowadziła się do małej wioski pod Piasecznem, jednak szybko okazało się, że samotne oczekiwanie w domu na Piotra, który w tygodniu pracował, a w weekendy zajmował się antykami, jej nie wystarcza.

– Jestem romską duszą, ja muszę zawsze mieć ludzi wokół. Nie potrafię siedzieć wśród staroci – powiedziała „Rewii”.

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła na Mazury. Cena jej kurtki oszałamia

Para postanowiła pomieszkać przez jakiś czas osobno. Anna planowała odwiedzić Mariolę w New Jersey, popracować i wrócić do narzeczonego.

Okazało się jednak, że pierwszy wyjechał Piotr – wybrał się do Grecji… z inną kobietą. Anna nie ukrywała zaskoczenia i rozczarowania takim zakończeniem relacji.

Anna nie rozpacza

Anna nie rozpacza po zerwaniu z Piotrem. Korzysta ze zdobytej w programie rozpoznawalności i chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i nagraniami z codziennego życia. Ostatnio zamieściła w sieci fotografię, na której pozuje z ukochaną córką. Wyglądają razem jak siostry.

Na wszystkich zdjęciach Ania jest tak samo uśmiechnięta i radosna, jak zawsze. Cały czas utrzymuje przyjacielską relację z Mariolą, mają wspólne plany. Niedługo mają się spotkać w Polsce i wspólnie odwiedzić Piotra Huberta.

„Polskie żony” na antenie Polsatu. Poznajcie Patrycję z miejscowości Stare Jabłonki k. Ostródy
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze