reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

19- latek odpowie przed sądem za skatowanie koleżanki

Szczytno19- latek odpowie przed sądem za skatowanie koleżanki

19 -latek ze Szczytna odpowie przed sądem za skatowanie dziewczyny po imprezie z okazji jej 18. urodzin. Akt oskarżenia w sprawie usiłowania zabójstwa wysłała do Sądu Okręgowego w Olsztynie Prokuratura Rejonowa w Szczytnie- podał w czwartek prokurator Artur Bekulard.

reklama

Oskarżony od chwili zatrzymania przebywa w areszcie.

Do pobicia doszło w nocy z soboty na niedzielę z 13 na 14 listopada ubiegłego roku. Oliwia razem z koleżanką zorganizowały imprezę z okazji 18. urodzin w jednej z restauracji pod Szczytnem. Około godz. 2 nad ranem dziewczyna wezwała taksówkę, bo chciała wrócić do domu. Z nastolatką taksówką jechał jej 19-letni chłopak.

reklama

Tuż przed wejściem na posesję swojego domu Oliwia została zaatakowana i skatowana. Mimo, że w domu byli domownicy, nikt nie słyszał co się działo na posesji. Dziewczyna straciła przytomność, a gdy ją odzyskała zdołała dotrzeć do drzwi domu. Tam znalazła ją rodzina. Wezwano policję i pogotowie. Nastolatka doznała masywnych, rozległych obrażeń twarzoczaszki.

Prokurator rejonowy w Szczytnie Artur Bekulard mówił po zatrzymaniu chłopaka, że pobicie było bardzo brutalne. Szczegóły nie są podawane z uwagi na dobro pokrzywdzonej.

reklama

Wskazał, że sposób działania był szokujący. „Brutalne pobicia zdarzają się między mężczyznami, w środowiskach patologicznych ale tu mamy do czynienia z młodymi ludźmi, z normalnych środowisk. Mężczyzna jest studentem. To jest rzadko spotykane, by chłopak tak brutalnie pobił dziewczynę”- mówił wówczas prokurator.

źródło: PAP

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×