4 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Chaos wśród pasażerów tramwajów. System sterowania ruchem ma awarię?

OlsztynChaos wśród pasażerów tramwajów. System sterowania ruchem ma awarię?

Otrzymujemy niepokojące sygnały od naszych czytelników. Jako pasażerowie są zdezorientowani problemami z rozkładem jazdy tramwajów.

reklama

Od kilku dni w Olsztynie funkcjonuje letni rozkład jazdy. Nie obyło się jednak bez zamieszania. “Sytuacja jest taka że linia nr 2 i linia nr 1 spod Auchan mają spóźnienia lub nie dojeżdżają. Spóźnienia do 15 minut. Dużo ludzi odstawiło samochody i jeżdżą spod Auchan do centrum do pracy. Taki był pomysł prezydenta, aby ludzie jeździli do centrum komunikacją miejską” – żali się czytelnik.

Jak się okazało ZDZiT na swojej stronie opublikowało komunikat, ale nie przesłało go do żadnej olsztyńskiej redakcji. Zatem nikt z mieszkańców nie dowiedział się o planowanych pracach konserwacyjnych.

reklama

Oto powód zamieszania: “Informujemy, że w ostatnich daniach czerwca oraz w pierwszej połowie lipca, w związku z rozpoczynającym się sezonem wakacyjnym przeprowadzone zostaną prace konserwacyjne urządzeń wchodzących w skład systemu sterowania ruchem oraz systemu zarządzania transportem publicznym. W wyżej wymienionym okresie mogą wystąpić czasowe zakłócenia w funkcjonowaniu systemu koordynacji działania sygnalizacji świetlnej, w funkcjonowaniu systemu priorytetu dla pojazdów komunikacji miejskiej oraz w prezentowaniu danych rozkładowych na wybranych przystankach komunikacji miejskiej w trybie on-line”.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Andrzej
30 czerwca 2022 13:03

Chaos to jest w ratuszu

wsk125
30 czerwca 2022 12:49

Odstawiają samochody przy Auchan, serio? Są tam przecież parkomaty, a za cały dzień to będzie na paliwo do auta. Ktoś to sprawdza przed publikacją?

Polecane
Ogłoszenia