12 C
Olsztyn
niedziela, 25 września, 2022
reklama

Funkcjonariusze olsztyńskiej KAS zajęli komputery do nielegalnego grania

OlsztynFunkcjonariusze olsztyńskiej KAS zajęli komputery do nielegalnego grania
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Funkcjonariusze olsztyńskiej KAS zajęli nielegalne komputery i automaty do gier w Nidzicy i Dobrym Mieście. W wyniku przeszukania pomieszczeń zabezpieczyli gotówkę i marihuanę.

reklama

Kolejne kontrole funkcjonariuszy warmińsko-mazurskiej Służby Celno-Skarbowej zakończyły się zajęciem nielegalnych komputerów i automatów do gier.

9 czerwca br. podczas czynności prowadzonych w Nidzicy mundurowi weszli do lokalu, gdzie prowadzone były gry na komputerach, będące odzwierciedleniem gier na tradycyjnych automatach. Na miejscu funkcjonariusze przesłuchali obsługę lokalu. Zabezpieczyli 3 stanowiska komputerowe do prowadzenia gier oraz jeden komputer połączony z akceptorem banknotów, który służył do generowania kodu udostępnianego graczom. Ponadto zajęli gotówkę przeznaczoną na wypłaty ewentualnych wygranych.

reklama

Z kolei w ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Działu Realizacji z Olsztyna ujawnili 3 nielegalne automaty w centrum Dobrego Miasta. W wyniku przeszukania pomieszczeń mundurowi zabezpieczyli pieniądze na wygrane, klucze do kasowania kredytów oraz marihuanę i akcesoria do palenia. Opiekun lokalu przyznał się do używania marihuany na potrzeby własne. Za pomocnictwo przy urządzaniu nielegalnych gier na automatach został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Sprawę zabronionych środków odurzających przejęli policjanci z Dobrego Miasta.

Uderzył znajomego pięścią w głowę. Ten upadł tak nieszczęśliwie, że następnego dnia zmarł w szpitalu

Organizatorom nielegalnych gier grożą kary grzywny w wysokości 100 tys. złotych od jednego automatu, kara pozbawienia wolności do lat 3 lub obie kary łącznie.

reklama

źródło: KAS

reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×