15 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Policjant z Olsztyna Mistrzem Polski w JIU-JITSU

OlsztynPolicjant z Olsztyna Mistrzem Polski w JIU-JITSU

Post. Kamil Taradejna zdobył pierwsze miejsce w II Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Bjj GI I NO GI. Policjant w jednej z kategorii zdeklasował swoich rywali, stając na najwyższym podium. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

reklama

Dopiero zaczął swoją przygodę z policyjnym mundurem, a już zalicza pierwsze sukcesy. Post. Kamil Taradejna pełni służbę w Komisariacie Policji w Olsztynku. Aktualnie jest słuchaczem kursu podstawowego w Szkole Policji w Szczytnie. To właśnie tam nasz kolega rozpoczął przygodę ze sztukami walk i już odnosi pierwsze sukcesy. Funkcjonariusz wystartował w II Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych. Zawody odbyły się w Mińsku Mazowieckim na początku czerwca tego roku. Uczestniczyło w nich kilkuset reprezentantów z całej Polski. Reprezentant naszego garnizonu startując w kategorii adult białe pasy Gi do 88 kilogramów, po trzech zwycięskich walkach zdobył złoty medal. Wszystkie pojedynki stoczył wygrywając je przed czasem, poprzez poddanie się przeciwników. Na pokonanie jednego z zawodników potrzebował zaledwie minutę i kilka sekund.

Sztuka walki jiu-jitsu to brazylijski sport walki skoncentrowany na walce z jednym przeciwnikiem. Sport, w którym dominują dźwignie, duszenie oraz inne techniki unieruchomienia przeciwnika wymaga od zawodników dużej sprawności fizycznej. Doskonalenie technik sztuk walk przez post. Kamila Taradejna opłaciło się i zostało odpowiednio wynagrodzone ma macie. Nasz kolega ze sportem związany jest od kilkunastu lat, wcześniej trenując rugby a teraz sztuki walki. Poza godzinami służby swoje pasje realizuje w jednym ze szczycieńskich klubów sportowych.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia