2 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

20-letni kierowca “bolta” stracił prawo jazdy

Olsztyn20-letni kierowca "bolta" stracił prawo jazdy

We wtorek policjanci pracowali na miejscu kolizji drogowej przy ul. Leonharda w Olsztynie. Jej prawdopodobną przyczyną było zignorowanie przez kierującego toyotą sygnalizacji świetlnej nadającej sygnał czerwony. 20-latek stracił już prawo jazdy. Ponadto policjanci skierowali sprawę do sądu, który zadecyduje o dalszych konsekwencjach.

reklama

We wtorek (14.06.2022) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o kolizji na jednym ze skrzyżowań przy ul. Leonharda. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 20-letni kierujący osobową toyotą nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej nadającej sygnał czerwony i uderzył w osobową skodę. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 20-latkowi. Mężczyzna za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie przed sądem. W tym przypadku grozi mu grzywna w wysokości do 30 tysięcy złotych.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Agata
15 czerwca 2022 13:52

Kierowcy z bolta powinni być częściej kontrolowani, ich jazda jest naganna. Nie raz mi się któryś wepchnął czy zajechał droge

Zenek
15 czerwca 2022 19:51

Ci młodzi bolciarze w tych hybrydach to mega oszołomy drogowe, widac ze pierwsza praca , pierwsza fura….

Polecane
Ogłoszenia