14 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Przerażające nagranie z parku. Jak można być tak złym człowiekiem?

OleckoPrzerażające nagranie z parku. Jak można być tak złym człowiekiem?
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Znęcanie się nad zwierzętami jest przestępstwem i jego sprawca musi liczyć się z tym, że kiedy policjanci wpadną na jego trop, zrobią wszystko żeby pociągnąć go do odpowiedzialności. Przekonał się o tym pewien 64-latek z gminy Wieliczki, który znęcał się nad psem.

reklama

Nagranie na Facebooku zamieściło „Stowarzyszenie Cztery Łapy Olecko – adopcje psów i kotów”. Poprosili lokalną społeczność o pomoc w ustaleniu tego agresywnego mężczyzny.

W niedzielę (12.06.2022) późnym wieczorem na jednym z portali społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać jak mężczyzna znęca się nad psem. Zauważyli je również policjanci z Olecka. Już w poniedziałek rano funkcjonariusze ustalili tożsamość mężczyzny z nagrania i nie czekając na żadne oficjalne zawiadomienie w tej sprawie, zatrzymali 64-letniego mieszkańca gminy Wieliczki.

Kierowcy trafili do szpitala. Jeden z podejrzeniem urazu nogi a drugi z podejrzeniem urazu klatki piersiowej
reklama

*nagranie wideo

W środę mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Olecku postanowił o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu posiadania wszelakich zwierząt. Za powyższy czyn grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KWP/TKO

reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×