13 C
Olsztyn
niedziela, 25 września, 2022
reklama

Jest nagranie wideo z wypadku nieoznakowanego radiowozu policyjnego BMW

OstródaJest nagranie wideo z wypadku nieoznakowanego radiowozu policyjnego BMW
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W niedzielę (12.06.22) około godziny 15:00 na drodze krajowej S7 w kierunku Gdańska, na wysokości miejscowości Czerwona Karczma doszło do zdarzenia drogowego gdzie podczas obsługi innego zdarzenia drogowego w tył nieoznakowanego radiowozu policyjnego m-ki bmw uderzyło rozpędzone dostawcze renault kierowane przez 54-letniego mężczyznę.

reklama

W trakcie uderzenia jeden z policjantów znajdował się wewnątrz pojazdu natomiast drugi przebywał przy pojeździe. Obaj funkcjonariusze ostródzkiej drogówki w wyniku odniesionych obrażeń trafili do szpitala. Wraz z kierującym pojazdem marki renault podróżowali dwaj inni pasażerowie, osoby te nie doznały żadnych obrażeń ciała.    


Jak ustalono przed miejscem obsługiwanej kolizji znajdował się wystawiony przez funkcjonariuszy trójkąt ostrzegawczy celem zapewnienia bezpieczeństwa. Na pojeździe wystawiona została oraz uruchomiona lampa sygnalizacyjna.  

W Olsztynie zamontują pierwsze w Polsce rozjazdy tramwajowe
reklama

*nagranie wideo


W związku z zaistniałą sytuacją, zorganizowano objazd w kierunku Gdańska kierując uczestników ruchu przez centrum miasta Ostróda.

reklama


Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku policyjnego dochodzenia.

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×