17 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Ewakuacja Biedronki w Olsztynie “z powodu zarywającego się dachu i zalanego wnętrza”

OlsztynEwakuacja Biedronki w Olsztynie "z powodu zarywającego się dachu i zalanego wnętrza"

Dziś nad Olsztynem przeszła burza, która wprowadziła niemałe utrudnienia drogowe. Jak się okazuje nie tylko. Obsługa sklepu musiała zamknąć też obiekt przy ul. Poprzecznej. Biuro Prasowe Biedronki udzieliło nam oficjalnych wyjaśnień.

reklama

Na naszą skrzyknę pocztową (Messenger) napisał zaniepokojony czytelnik: “Biedronka na Poprzecznej ewakuowana z powodu zarywającego się dachu i zalanego wnętrza”. Od razu chcieliśmy ustalić co się wydarzyło. Straż pożarna nie dostała jednak żadnego zawiadomienia w tej sprawie, a olsztyńska policja też nie była wzywana, lecz dyżurny posiadał informację, że klienci sami opuścili market.

Na miejscu nasz fotograf zrobił zdjęcia, które potwierdzają część przekazanych nam informacji. Biedronka nadal była wtedy zamknięta. Obsługa sklepu sprzątała po ulewnie. Nie widać jednak zawalonej części dachu.

reklama

Rzecznik Biedronki uspokaja – “W dniu 13.06.22 r. po gwałtownych opadach deszczu, w Biedronce przy ulicy Poprzecznej 24 w Olsztynie, kilka kasetonów na suficie w sali sprzedaży namiękło wodą i spadło na podłogę. W trosce o bezpieczeństwo klientów, sklep został czasowo zamknięty, od razu przystąpiliśmy do naprawy. Po usunięciu awarii i uprzątnięciu sali sprzedaży, sklep ponownie otwarto ok. godz. 13.00″.

zobacz również: Jakie okna dachowe wybrać?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Karol
14 czerwca 2022 16:55

Hahaha powoli natura wymywa te wasze inwestycje . Z nią nie wygracie .

Anonimowo
14 czerwca 2022 12:57

Domki z kart jakie to budowy

Polecane