reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Organizacja ruchu: zmiany w dwóch miejscach

OlsztynOrganizacja ruchu: zmiany w dwóch miejscach

W najbliższy weekend (10-12 czerwca) czekają nas kolejne zmiany w organizacji ruchu. Tym razem dotyczą ul. Krasickiego oraz skrzyżowania ulic Pstrowskiego, Synów Pułku i Wyszyńskiego.

reklama

Zmiany związane są z rozbudową drugiej linii tramwajowej. Od piątku (10 czerwca) od 22:00 zmieniona zostanie organizacja ruchu na odcinku ul. Krasickiego od ul. Dąbrowskiej do ul. Wańkowicza. Na tym fragmencie ruch odbywać będzie się dwukierunkowo po jednej jezdni (od strony ogródków działkowych i C.H. Carrefour). Wlot w ul. Barcza zostanie zamknięty. Powstaną dwa ronda na skrzyżowaniu ul. Krasickiego z ul. Barcza i ul. Krasickiego z ul. Wańkowicza. Przystanki komunikacji miejskiej w obrębie wskazanych skrzyżowań zmienią dotychczasowa lokalizację. Ruch pieszych odbywać się będzie na dotychczasowych zasadach.

[mapa w wersji pdf | mapa w wersji jpg]

reklama

Kolejne zmiany organizacji ruchu czekają nas od niedzieli (12 czerwca) od 22:00 w rejonie skrzyżowania ulic Pstrowskiego, Synów Pułku i Wyszyńskiego. Na skrzyżowaniu powstanie tymczasowe rondo, a tym samym sygnalizacja świetlna zostanie wyłączona.Przejścia dla pieszych oraz przystanki komunikacji miejskiej pozostaną bez zmian.

[mapa w wersji pdf | mapa w wersji jpg]

reklama

źródło: UM Olsztyn

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×