8 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Auto uderzyło w przydrożne drzewo. Kierująca potrzebowała pomocy medycznej

KętrzynAuto uderzyło w przydrożne drzewo. Kierująca potrzebowała pomocy medycznej
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek (06.06.2022r.) około godz. 14:30. Wtedy to oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że w rejonie miejscowości Bykowo w gminie Korsze doszło do wypadku drogowego.

Z przekazanych informacji wynikało, że auto uderzyło w przydrożne drzewo i kierująca potrzebuje pomocy medycznej. Na wskazaną trasę natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierująca pojazdem marki Audi jadąc od strony m. Bykowo w stronę m. Glitajny w gm. Korsze na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo po czym auto dachowało. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Przeprowadzone badania stanu trzeźwości 41-latki nie budziło zastrzeżeń – była trzeźwa. Droga na miejscu zdarzenia była zablokowana. Funkcjonariusze kierowali na objazdy.

Zderzenie dwóch skuterów na jeziorze Ukiel. Do szpitala trafił 23-latek
reklama

Policjanci apelują o rozsądek, wyobraźnię, dostosowanie prędkości do warunków ruchu oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy. Pamiętajmy, że dozwolona prędkość nie zawsze oznacza prędkość bezpieczną!

Auto uderzyło w przydrożne drzewo. Kierująca potrzebowała pomocy medycznej
reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama